Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaZdrowie i medycyna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Orteza satwu kolanowego

Cena: 115 zł / sztukę

GENUS CONTROLFLEX MODULAR LANG 2-R 02 - Aparat Modułowy Kończyny Dolnej (rozmiar L )

Cena do negocjacji.

Aparat modułowy kończyny dolnej wykonano z:

1.    Dwóch otwartych rękawów - uda i podudzia - umożliwiających łatwe ich zakładanie i dokładne dopasowanie do rozmiarów obwodów kończyny dolnej.

2.    Szyn ortopedycznych z sysytemem ich mocowania.

3.    Zespołu taśm VELCRO.

4.    Kapy przedniej stawu kolanowego

Wyrób wyposażono w dwie dwuosiowe szyny boczne z mechanizmem zębatkowym i regulacją kąta zgięcia i wyprostu, wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium pokrytego na gorąco trwałą powłoką proszkową. Układ szyn w aparacie ułożony jest w kształcie litery X, co powoduje właściwe przyleganie wyrobu do zabezpieczonej kończyny i pozwala na uzyskanie doskonałej stabilizacji zabezpieczonego stawu. Zasada działania przegubu w szynach jest maksymalnie zbliżona do anatomicznego ruchu kolana, przegub posiada zakres regulacji kąta zgięcia i wyprostu co 20 stopni, regulacja ta cechuje się dużą łatwością wykonania i nie jest wymagane przy jej dokonywaniu użycie jakichkolwiek narzędzi. Szyny zapewniają stabilizację boczną kończyny, zainstalowano w nich również systemem niezależnego mocowania ich do rękawów uda i podudzia, co umożliwia indywidualne, łatwe i precyzyjne dobranie miejsca przyczepu szyn do części miękkiej aparatu. System pasów VELCRO zapewnia dokładniejsze przyleganie aparatu do kończyny i efektywniejszą stabilizację zabezpieczonego stawu. Aparat wyposażono w kapę kolanową mającą na celu lepszą stabilizację od przodu stawu kolanowego, przez co aparat można stosować we wczesnej pionizacji pacjentów z porażeniem kończyn dolnych. Dodatkowo zamontowano od wewnątrz przegubów miękkie poduszki zapewniające ochronę kolana przed urazami bocznymi.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.12.2019 10:49
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 23.11.2016, 19:53, zakończenie: 12.02.2021, 21:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


manikok1

  608 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)