Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię kierowcę z kat. B-międzynarodówka

Firma transportowa z długoletnim stażem zatrudni kierowcę z kat.B na stanowisko;
- kierowca busa - auto z windą. Auto Renault Master przypisane do kierowcy.

Atrakcyjne wynagrodzenie, system pracy 3/1. Umowa o pracę, ubezpieczennie grupowe gratis. Jazda pod własną spedycją, całodobowa pomoc spedytora. Najczęściej jeździmy do Norwegii, Szwecji, Danii, Niemiec, Szwajcarii, Włoch
Wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, sumienność, odpowiedzialność. Możliwość przyuczenia. Mile widziane uprawnienia ADR. Praca dla osób z Sieradza i okolic. CV i zapytania proszę na e-mail lub kontaktować się telefonicznie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.11.2021 10:34
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 19.10.2016, 12:35, zakończenie: 23.12.2022, 15:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


transport

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)