Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE J. ANGIELSKI, M.ZARZYCKA

Oferta wygasła.



Tłumacz przysięgły j. angielskiego tel. 605 212 847 Małgorzata Zarzycka, Biała, Wieluń. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie. Na listę tłumaczy prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości zostałam wpisana pod nr TP/1869/05. Tłumaczę teksty urzędowe (akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, dyplomy, świadectwa, zaświadczenia o niekaralności, dokumenty dotyczące pojazdów: dowody rejestracyjne, historie przebiegu ubezpieczenia komunikacyjnego, etc.) i ogólne, fachowe, w tym techniczne. Chętnie przyjmuję zlecenia przez internet w postaci skanów lub zdjęć na e-mail: margozarzycka@go2.pl. Tłumacze ustnie rozmowy biznesowe, rozmowy telefoniczne, podczas ceremonii ślubnych, w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz podczas czynności w kancelariach notarialnych. www.tlumaczenia.wielun.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 07.08.2016, 16:31, zakończenie: 28.03.2020, 13:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


margozarzycka

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)