ELEKTRYK (BŁASZKI)

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. Posiadamy najnowocześniejsze w Polsce linie do produkcji kostek brukowych, w tym również produktów o nowoczesnym, szlachetnym wzornictwie. W związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Błaszki

Główne zadania:

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń i maszyn mechanicznych i elektrycznych na terenie całego zakładu produkcyjnego.
  • Zapobieganie awarii poprzez realizację okresowych przeglądów, konserwacji i napraw wszystkich maszyn i urządzeń.
  • Bieżące usuwanie awarii.
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji obsługi, konserwacji i remontów maszyn (DTR).

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia  SEP do 1 kV
  • Silna motywacja i zaangażowanie do pracy.
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Dyspozycyjność do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość i solidność
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail: zaopatrzenie@drogbruk.pl, więcej informacji: tel. 505 629 722

 Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Drog-Bruk

 505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)