Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ELEKTRYK, ELEKTROMECHANIK (BŁASZKI)

Firma Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna Błaszki, dynamicznie rozwijający się producent kostki brukowej poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTRYK, ELEKTROMECHANIK

Główne zadania:

- konserwacja,  naprawa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej , dozór urządzeń elektrycznych

- zapobieganie awarią  urządzeń  mechanicznych i elektrycznych poprzez realizację okresowych przeglądów, konserwacji i napraw wszystkich maszyn i urządzeń

- podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego, poprawę organizacji i metod pracy

- uczestniczenie w procesie produkcji, analizowanie bieżących procesów produkcji, wychwytywanie  ewentualnych nieprawidłowości w przebiegu procesu oraz możliwości wprowadzenia usprawnień

- zapewnienie ciągłość sprawności linii poprzez nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnej

- sporządzanie aktualnego zapotrzebowania na wszelkie części zamienne, wyszukiwanie najtańszych ofert

-  dążenie do utrzymania wysokiej jakości pracy, podejmowanie działań na rzecz podniesienia wydajności pracy oraz wzmocnienia czynników motywacyjnych

- prowadzenie ewidencji dokumentacji obsługi, konserwacji i remontów maszyn (DTR)

- kontrolowanie i optymalizacja kosztów remontów, napraw i konserwacji

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie, uprawnienia do 1 kV

- doświadczenie  min. 2 lata

- dyspozycyjność do pracy

- umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość i solidność

Oferujemy:

- pracę w stabilnej finansowo firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

- stałe podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: produkcja@drogbruk.pl  lub ur@drogbruk.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 02.04.2020 13:27
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 27.07.2016, 13:39, zakończenie: 15.04.2020, 15:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Drog-Bruk

  438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)