Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjePrzedmioty ścisłe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

korepetycje biologia

Udzielam korepetyzji z biologii już od kilku lat zarówno w Sieradzu jak i w Wieluniu. Pomagam przygotować się do matury jak i również do zaliczenia sprawdzianów. Na zajęciach przerabianych jest wiele zadań zgodnie z wymaganiami maturalnymi. Uczniowie często mają problem z odpowiednim formuowaniem odpowiedzi co jest wymagane na ezgaminie maturalnym - pomogę nauczyć się odpowiedniego układania odpowiedzi oraz opanowania całego zakresu materiału maturalnego. 

Prowadzę dodatkowe zajęcia w Liceum Ogólnokszatłcącym dla maturzystów z klas biologiczno-chemicznych. Posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury z biologii. Moi uczniowie dostają się na studia medyczne.

Cena od 35 do 45 zł za 60 minut zajęć.

Nr tel. 605 365 167

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.09.2019 10:10
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 22.07.2016, 00:09, zakończenie: 06.10.2020, 17:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sylwia_88

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Cena od 35 do 45 zł za 60 minut zajęć.