Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciRowerki, pojazdy i chodziki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rower dla dzieci 16" Jack Pirabike

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 260 zł / 1

Witam mam do sprzedania rower dla dziecka 16" Jack Pirabike B'TWIN w stanie idealnym.

 

Rama Specjalna stalowa rama B'TWIN: obniżony kształt w centralnej części ramy ułatwia dziecku wsiadanie. Podczas jazdy dziecko czuje się bezpiecznie na rowerze.

Napęd Wolnobieg: bezpieczniejszy, gdyż dziecko nie musi pedałować, nawet przy zjeździe.

Pozycja podczas jazdy Kierownica i specjalne gripy B'TWIN. Wygodne piankowe siodełko. Kierownica została dostosowana do rozmiaru dziecka, jej szerokość i chwyty dopasowane są do dziecięcych rączek. Kierownica ma regulowaną wysokość, "rośnie”, więc, razem z dzieckiem.

Opony / koła Opony dętkowe (pompowane) i karbowane. Prawdziwe opony ułatwiające pokonywanie przeszkód (krawężniki...) i zapewniające dobrą przyczepność na popularnych nawierzchniach (drogi, trawniki...).Koła z aluminium.

Hamulce Hamulce Stop Easy B'TWIN. Hamulce bębnowe z tyłu i cantiveler z przodu. Klamki hamulcowe dostosowane są do małych rączek, pozwalają zyskać 30% siły hamowania w stosunku do klasycznych klamek.
Wybraliśmy tylny hamulec bębnowy ze względu na jego skuteczność i łatwość działania. Ponadto jest on mniej podatny na rozregulowanie. Na przedzie szczęki hamulcowe cantilever, skuteczne, ale nie gwałtowne, zmniejszają ryzyko blokady i "przekoziołkowania" przez kierownicę.

Osłona napędu Specjalna osłona b'Twin z motywami ozdobnymi wtopionymi w plastik - Rozbudowaliśmy osłonę zakrywającą cały mechanizm napędowy (korby, łańcuch, wolnobieg...), aby zmniejszyć do minimum ryzyko przycięcia (palce), wkręcenia się (sznurowadła…) i zabrudzenia ubrań.

Akcesoria / wyposażenie Stopka z systemem zapobiegającym przytrzaśnięciu palców, błotnik.

Waga roweru 9,3 kg.

Kontakt tel. 664-061-737

Ostatnie zmiany: 10.07.2017 23:27
Rozpoczęcie: 14.07.2016, 21:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

snoop7

  664 061 737

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Lista kategorii