Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Serwis Maszyny Rolnicze i Budowlane

Oferta wygasła.Naprawa traktorów i maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, wózków widłowych. Elektryka, hydraulika,mechanika skrzynie biegów, silniki. Pomoc w uruchomieniu i ustawieniu nowo zakupionych maszyn. Naprawa sterowników i elektroniki do wszystkich maszyn rolniczych i budowlanych. Dojazd do klienta. Kontakt 795-243-626

Nowość w naszej firmie!! Diagnostyka komputerowa oraz naprawa sterowników wszystkich marek pojazdów ciężarowych. Diagnostyka komputerowa osobówek do 2014r oraz większości modeli do 2016r.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 15.06.2016, 20:08, zakończenie: 28.08.2020, 21:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


matkam

  795 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)