Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Naklejki Sieradzak.pl na samochód

Jeśli chcesz pomóc w promocji serwisu, przygotowaliśmy darmowe naklejki na samochód o treści Sieradzak.pl. Można je nakleić zarówno na szybę jak i karoserię samochodu, po ich usunięciu (np. w celu sprzedaży auta w przyszłości) i wyczyszczeniu lakieru nie zostanie żaden ślad.

  • 40 x 7 cm (kolor biały, czarny oraz czerwony)
  • 80 x 13 cm (kolor biały, czarny oraz czerwony).

Kolor naklejki należy dobrać do koloru lakieru (jasny lakier - czarna naklejka, ciemny lakier - biała), na szybie najlepiej widoczny jest kolor biały.

Naklejki można odebrać po wcześniejszym umówieniu się (e-mail: kontakt@sieradzak.pl, tel: 43 656 95 09) przy ulicy Mickiewicza w Sieradzu.

Uwaga! Naklejki dostępne są za darmo, serwis Sieradzak.pl pokrywa koszty ich wykonania, prosimy więc: jeśli nie będą odpowiednio wykorzystane (np. samochód będzie w najbliższym czasie sprzedany czy lakierowany), nie narażaj nas na niepotrzebne koszty!

Ostatnie zmiany: 02.10.2018 13:26
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 24.05.2016, 15:50, zakończenie: 14.12.2018, 14:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sieradzak

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)