Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyHydraulika i ogrzewanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

USŁUGI HYDRAULICZNE FACHOWO

Witam zajmujemy się instalacjami hydraulicznymi wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewania z najnowszymi technologiami jak i z tymi tradycyjnymi dostosujemy się do każdego klienta indywidualnie potrafimy konkretnie dobrać rodzaj ogrzewania i systemu współpracujemy z najlepszymi producentami (ale nie najdroszszymi),kotłownie każdego rodzaju wykonujemy również rekuperacje, wętylację, przyłącza kanalizacji, przyłącza wodociągowe, pompy ciepła, itp.zapraszamy wycena i oględziny są bezpłatne dzwoń i umów się na wycenę zapraszamy 697331141

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 25.03.2016, 22:06, zakończenie: 05.08.2024, 02:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


rysiek

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • NULL