Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaZarządzanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Asystent Kierownika Robót Elektrycznych

Oferta wygasła!

ASYSTENT KIEROWNIKA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH / INŻYNIER BUDOWY

OBOWIĄZKI:

- wsparcie Kierownika Robót Elektrycznych przy koordynacji i realizacji robót budowlanych (elektrycznych)

- współpraca z zamawiającym/inwestorem, podwykonawcami oraz projektantami

- kontrola kosztów w ramach budżetów realizowanych kontraktów

- wykonywanie kosztorysów, sporządzanie dokumentacji ofertowej

WYMAGANIA:

- wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów) o profilu elektrycznym lub pokrewnym

- znajomość oprogramowania AutoCad i programów kosztorysujących,

- gotowość do wyjazdów służbowych

- zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, odpowiedzialność, umiejętność planowania i organizowania działań

- preferujemy kandydatów z powiatu sieradzkiego lub powiatów ościennych

MILE WIDZIANE:

- doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku,

- uprawnienia branżowe,

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie podstawowe 5000-7000 zł brutto plus premie

- samochód służbowy

- umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (wybór pozostawiamy kandydatowi)

- wszelkie narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych

- pomoc przy uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami elektrycznymi i innych branżowych

- możliwość awansu na stanowisko Kierownika Projektu

KONTAKT:

Aplikacje (życiorys i list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres:

kadry@inetplus.com.pl

lub składać w siedzibie firmy:

INET PLUS Sp. z o.o. ul. Nowowiejskiego 5, 98-200 Sieradz

tel. 43 822 56 11, www.inetplus.com.pl

INET_PLUS

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Wynagrodzenie 5000-7000 zł brutto/miesiąc plus premie