Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mycie kostki czyszczenie dachu mycie elewacji

Błysk Bruk jako JEDYNA Firma w regionie oferuje usługi: Czyszczenie kostki brukowej z odsysaniem błota i nieczystości powstających podczas czyszczenia.

Nie rozrzucamy błota na kamienie, skalniaki, krzewy i inną otaczającą kostkę roślinność co daje nam niepowtarzalny efekt po czyszczeniu !! Z taką samą starannością zajmujemy się czyszczeniem płotów betonowych, dachów, chodników, elewacji budynków.

Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe na drodze oddziaływania środowiska naturalnego oraz działalności człowieka takie jak: - glony - mchy - zacieki rdzy - osad - kurz - olej.

Jeśli ktoś Ci mówi że zrobi to szybciej i taniej to na pewno nie zrobi tego LEPIEJ !

Postaw na jakość wybierz BŁYSK BRUK - tel. 887070482

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.01.2021 10:39
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 01.02.2016, 21:46, zakończenie: 18.02.2021, 10:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


przemas525

  887 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)