Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ZAWORY EGR SERWIS

Usługa polega na wyłączeniu elektronicznym w sterowniku ECU zaworu EGR, który odpowiada za recyrkulacje gazów spalinowych. EGR to komponent, który często ulega zanieczyszczeniu, zatarciu lub uszkodzeniu elektronicznemu. Dzięki możliwości usunięcia go, klient nie musi ponosić wysokich kosztów jego wymiany. Uszkodzenie EGR objawia się szarpaniem silnika, błędami diagnostycznymi (check engine) oraz załączaniem trybu awaryjnego

3 LATA GWARANCJI. pracujemy TYLKO I WYŁĄCZNIE na leglnych orginalnych programach.

MARK-CARS ŁUŻYŃSKI MAREK ul OKSIŃSKIEGO 4 nr. 501 578 752 warsztat na terenie byłej winiarni

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.01.2019 15:55
Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2015, 21:50, zakończenie: 02.06.2021, 11:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


xmark79x

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • NULL