Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaPodłogi i parkiety). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

posadzki maszynowe 798539745

Oferta wygasła.

Oferujemy Państwu profesjonalne wylewanie posadzek/wylewek betonowych z agregatu spalinowego do betonu typu MIXOKRET
Poziomy nanosimy niwelatorem laserowym i używamy zacieraczek mechanicznych dzięki czemu posadzka jest idealnie równa i nie pyląca w ten sposób wykonana posadzka nadaje się bezpośrednio pod założenie paneli terakoty

Wykonujemy posadzki na ogrzewaniu podłogowym,domy jedno-wielorodzinne,tarasy,balkony,hale,garaże,małe powierzchnie,szlichty,chudziaki,wylewki spadkowe na dachach i tarasach tel. 798539745

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 04.11.2015, 09:38, zakończenie: 06.12.2019, 07:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


arnii1986

  798 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • NULL