Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Wskazówki dla Sprzedających!

Pomimo tego, że dokładne informacje na temat działania serwisu Sieradzak.pl znajdują się w Regulaminie oraz Poradniku wiele aukcji oraz ogłoszeń nie jest wystawianych poprawnie! Oto zbiór najważniejszych zasad, a zarazem najczęściej popełnianych przez użytkowników błędów:

1. Serwis jest darmowy, nie pobieramy żadnych prowizji!
2. Przedmiot transakcji oraz sama transakcja musi mieć miejsce na terenie Sieradza lub maksymalnie 6 km od jego granic.
3. Pamiętaj, że Aukcje służą do wystawiania towarów (produktów) w wybranych kategoriach (np. auta w "Aukcje/Motoryzacja/Samochody osobowe"), a Ogłoszenia do promowania świadczonych usług, wpisów rynku pracy, poszukiwania towarów oraz chęci oddania czegoś za darmo.
4. Aby sprzedać nieruchomość wystawiamy ją w "Aukcje/Nieruchomości", jeśli chcemy ja wynając lub zamienić (bez możliwości samej sprzedaży) do "Ogłoszenia/Uslugi/Nieruchomości".
5. Podając cenę używaj kropki lub przecinka TYLKO do oddzielenia wartości zł od gr! Nie zapomnij również ustalić ceny minimalnej, zwłaszcza gdy licytacja jest od 1 zł. Jeśli nie chcesz korzystać z opcji licytacji zaznacz opcję "Tylko kup teraz".
6. Przed wystawieniem aukcji lub ogłoszenia skorzystaj z opcji "Podgląd", aby upewnić się czy wszystko jest poprawnie podane. Poprawność należy również sprawdzić po ukazaniu się aukcji czy ogłoszenia w naszym serwisie.
7. Dokładny opis i dobrej jakości zdjęcia zwiększają szanse znalezienia klienta!

Aukcje oraz ogłoszenia nie spełniające powyższych wymagań oraz postanowień Regulaminu i Poradnika będą usuwane bez ostrzeżenia!

Pozostałe aktualności

Sprzedaż