Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Reklama

Serwis Sieradzak.pl odwiedzany jest codziennie około 5 700 razy przez swoich użytkowników. Każdego dnia przeglądają oni łącznie 80 000 podstron. W skali całego miesiąca w przybliżeniu daje to 170 000 odwiedzin oraz 2 500 000 wyświetlonych podstron wykonanych przez 45 000 unikalnych użytkowników.

Całkowita ilość unikalnych użytkowników serwisu to 185 000. W 66% przypadków korzystają oni z komputerów (stacjonarnych oraz laptopów), 5% z tabletów oraz 29% ze smartfonów. Dokładne statystyki odwiedzin na podstawie Google Analytics zaprezentowane są na końcu dokumentu.

Tak jak w poprzednich latach, również w 2017 oferta reklamy daje możliwość zamówienia emisji w wielu wariantach, które różnią się miejscem oraz kolejnością wyświetlania. Wyświetlany przekaz może dotrzeć zarówno do szerokiego grona użytkowników jak również do wąskiego, ale bardzo dobrze sprecyzowanego. Dzięki temu oferta jest dostępna oraz skuteczna także dla podmiotów, które nie dysponują dużymi środkami na promocję.


Warianty emisji oraz cennik dostępne jako PDF.

Zapraszamy do formularza kontaktowego.     

Prosimy zwrócić uwagę na liczne zmiany w stosunku do oferty na rok 2016:
* Dodane zostały zupełnie nowe warianty wyświetlania reklam. Ułatwi to znalezienie ciekawych, a zarazem nadal dostępnych (jeszcze nie zarezerwowanych) kategorii związanych z konkretną branżą.
* Oferta zawiera prezentacje umiejscowienia reklam dla wersji mobilnej serwisu.
* Pokrewne warianty zostały zgrupowane w pojedyncze tabele, dzięki czemu cennik jest krótszy, a dane liczbowe są bardziej skondensowane.
* Ostatnie strony oferty przedstawiają dokładne statystyki, pokazując jakim dysponujemy zasięgiem.

Towary