Wystawiaj za darmo

Logowanie Rejestracja

MAGAZYNIER

Lokalizacja

Informacje dodatkowe

  • Dział HR ul. Dworska 28, 98-200 Sieradz tel. +48 43 827-00-20

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMagazyn i logistyka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych

 Do współpracy poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier Magazynu Wyrobów Gotowych

Miejsce pracy:

·         Sieradz

Obowiązki:

·         przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym),

·         rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie,

·         kompletowanie towarów,

·         wydawanie materiałów na podstawie dokumentów rozchodowych,

·         prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów,

·         przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

·         obsługa systemu komputerowego - magazynowego

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie zawodowe

·         uprawnienia na wózek widłowy

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej; systemów do ewidencji materiałów; programów do zarządzania gospodarką magazynową

·         dobra umiejętność organizacji pracy, dbanie o porządek

·         odpowiedzialność

·         samodzielność

·         rzetelność

Oferujemy:

·         pracę w  stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z najnowocześniejszym parkiem  maszynowym,

·         stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         praca w systemie zmianowym,

·         systemy rozwoju zawodowego i osobistego,

·         dofinansowanie nauki,

·         benefity: grupowe ubezpieczenie pracownicze, opieka medyczna, karta multisport

Jeśli lubisz wyzwania chcesz pracować w nowym  zespole,  mieć nowe zadania i projekty, chcesz zmienić specyfikę pracy zgłoś swoją kandydaturę do Działu Kadr w siedzibie firmy bądź na adres e-mailowy rekrutacjact3@tubadzin.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu głównego zdjęcia.

Lokalizacja

  • Sieradz
    (gmina Sieradz)

  438 [pokaż]
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 30.04.2024, 11:24
Zakończenie: 30.05.2024, 11:24

Sprzedaż