Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel Handlowy Inter Cars

Liberty Distribution Sp. z o.o. operator Filii Inter Cars S.A. w związku z dynamicznym rozwojem na terenie województwa łódzkiego poszukuje kandydatów na stanowisko.

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży części do samochodów osobowych

Region: Sieradz

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części do samochodów osobowych

  • opieka nad stałymi i nowo pozyskanymi klientami

  • aktywne wykorzystywanie szans rynkowych

  • rozwój regionu i filii w segmencie osobowym

  • współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • chęć rozwoju i nauki

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem

  • znajomość rynku części samochodów osobowych będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dążenie do realizacji powierzonych celów

  • prawo jazdy kat. B

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów

  • dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • system benefitów

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: pgarncza@intercars.eu

Zgodnie ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016r.

Informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Liberty Distribution Sp. z o.o,

 ul. Dąbrowskiego 207/213 w Łodzi, NIP 9820381810, REGON 382699952

  1. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych prowadzone będzie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji;

  1. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezbędne do podjęcia działań w procesie rekrutacji;

  1. Zgoda na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;

  1. Każdemu przysługuje prawo do:

  • dostępu do jego danych,

  • sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub

  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;

  • przenoszenia danych;

  • wniesienia skargi do organu nadzorczego;

  • cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w dowolnym momencie;

  1. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego;

  1. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które  są  uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;

  1. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko pracy;

  1. Dane osobowe nie podlegają profilowaniu.

Wygasa za 15 dni

patgar1993

 669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)