Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Entalpia Europe zatrudni na produkcję

Do naszej fabryki w Sieradzu zatrudnimy pracownika linii produkcyjnej

Oferujemy:

  • jednozmianowy system czasu pracy, od poniedziałku do piątku

  • premia za wyniki

  • dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych w tym ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, prywatna opieka medyczna; imprezy integracyjne, bony świąteczne

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

Główne zadania

  • realizowanie zadań według bieżących planów produkcyjnych

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego produktu

  • zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy przestrzeganie przepisów bhp i regulaminów wewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych

  • motywacja do pracy

  • zdolności manualne

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy zespołowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@entalpiaeurope.eu wraz z dodaniem poniższej klauzli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Informujemy, że Administratorem danych jest Entalpie Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu przy ul. P.O.W. 64A .Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Firma zastrzega sobie możliwość kontaktowania się z tylko wybranymi kandydatami.

Ostatnie zmiany: 29.02.2024 15:16
Wygasa za 24 dni

katkra

 780 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)