Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca fizyczna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik fizyczny - praca od zaraz!

Granum Animal Nutrition zatrudni od zaraz pracownika fizycznego!

Obowiązki:

  • utrzymanie porządku na hali produkcyjnej i wokół zakładu
  • koszenie trawy
  • przycinanie zieleni
  • odśnieżanie
  • pomoc przy produkcji
  • proste prace konserwacyjne
  • inne prace gospodarcze

Wymagania:

  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • chęć do pracy

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B
  • jakiekolwiek umiejętności techniczne / naprawcze

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • pracę w zgranym, niewielkim zespole

Lokalizacja: Lubanów koło Błaszek

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@granum.pl
Kontakt telefoniczny: 43 829 21 54

dryfi

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Lubanów (gmina Błaszki)