Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraktyki i staż). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurs na wózki widłowe + płatny staż

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 2:
Wystawiający zobowiązany jest do wskazania lokalizacji w formularzu wystawiania ofert w polu "Lokalizacja oferty" z dostępnej listy powiatów, gmin i miejscowości (...) ((...) w przypadku ofert rynku pracy jest to równoznaczne z miejscem zatrudnienia lub wykonywania pracy).

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie oznaczoną lokalizacją.

Bezpłatne szkolenia i płatne staże. Projekt unijny. 

Ośrodek Szkolenia „AS” s.c. w Wieluniu zaprasza do udziału w projekcie unijnym „Młodzi szansą na rozwój regionu”. Oferujemy bezpłatne szkolenie „Nowoczesny magazynier z obsługą wózka widłowego” oraz płatny staż. 
Warunki uczestnictwa: 18-29 lat, osoby bierne zawodowo, zamieszkanie w powiatach: sieradzkim, wieruszowskim, wieluńskim, pajęczańskim. 
Korzyści: stypendium stażowe (1750 zł netto/m-c), zwrot kosztów dla osób dojeżdżających, materiały szkoleniowe, wyżywienie w trakcie szkolenia. W szczególności zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami.

Ostatnie zmiany: 06.12.2017 09:18
Rozpoczęcie: 22.09.2017, 19:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

szkoleniaas

  503 169 270

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)

Lista kategorii