Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dozorca

Zakład Przerobu Drewna Eurex jest jedną z wiodących firm produkującą architekturę ogrodową.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Dozorca

Miejsce pracy: Godynice gm. Brąszewice

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- pracę w renomowanej firmie;
- możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania:
-  podstawowe umiejętności naprawcze i konserwatorskie;
- dyspozycyjność.

Obowiązki:
- kontrola wszystkich pomieszczeń w celu zabezpieczenia przed pożarem;
- dokonywanie drobnych napraw;
- utrzymywanie porządku na terenie zakładu.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt

e-mailowy marta.kedzia.eurex@gmail.com lub telefoniczny 509344933.

Ostatnie zmiany: 04.10.2017 10:15
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 10.08.2017, 14:03, zakończenie: 15.11.2017, 11:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

eurex

  509 344 933

Lokalizacja

  • Godynice (gmina Brąszewice)

Towary