Takko Fashion Polska, Kierownik Zespołu

Takko Fashion to międzynarodowa sieć sklepów z prawie 1900 placówkami w 17 krajach oferująca modne, niezobowiązujące ubrania dla całej rodziny. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom zakupu wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

W Polsce działamy od 2008 roku.

Do współpracy chcemy zaprosić prawdziwego lidera, który poprowadzi zespół, nie boi się wyzwań, lubi i dobrze czuje się w obsłudze klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Zarządzanie personelem,

  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych,

  • Nastawienie na obsługę klienta,

  • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,

  • Orientacja na cel.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Motywacyjny system premiowy

  • Elastyczne grafiki

  • Konkursy sprzedażowe dla zespołów

  • Zniżki na odzież

  • Dostęp do nauki języków obcych eTutor.pl

  • Rabaty pracownicze oraz bony na nasz asortyment do 50%

Prosimy o załączanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. KLAUZULA INFORMACYJNA Wysyłając CV, zgłaszasz się do procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Takko Fashion Polska i zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Takko Fashion Polska Sp.zo.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.” Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Takko Fashion Polska Sp. z o.o., 54-204 Wrocław, ul. Legnicka 56. Inspektor ochrony danych Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem privacy(at)takko.de lubTakko Fashion GmbH, Data protection officer, Alfred-Krupp-Str. 21, 48291 Telgte, Niemcy Cel i podstawy przetwarzania Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Takko Fashion Polska będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r.w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Odbiorcy danych osobowych Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie Takko Fashion Polska z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 56. Okres przechowywania danych Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 9 miesięcy. Prawa osób, których dane dotyczą Mają Państwo prawo do: 1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii 2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; 3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; 4) prawo do usunięcia danych osobowych; 5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Informacja o wymogu podania danych Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym

takkopl

 607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)