Sprzedawca - doradca sklep medyczny

Firma Medyk eRKa z długoletnią tradycją i stabilną pozycją na rynku zatrudni osobę, która gotowa jest podjąć ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku.

Sprzedawca w sklepie medycznym

Miejsce pracy: Sieradz

Opis stanowiska

sprzedaż materiałów medycznych i środków pomocniczych, towarów refundowanych, wystawianie dokumentów handlowych, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne

Wymagania

Wykształcenie średnie, dodatkowym atutem wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych

umiejętność posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi

mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym oraz umiejętność rozliczania wniosków z Narodowym Funduszem Zdrowia

wysoka kultura osobista

komunikatywność

otwartość

samodzielność

odpowiedzialność

Oferujemy

pensja podstawowa + premie

szkolenia

medykerka

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • CV proszę wysłać: d.sawicki@medykerka.eu