Nowy salon kosmetyczny poszukuje mgr kosmetolog

Oferta wygasła!

Nowy salon kosmetyczny w Sieradzu poszuje mgr kosmetologii.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,

  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,

  • dbanie o dobro i bezpieczeństwo klienta na każdym etapie pracy,

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kosmetologiczne (ukończone studia, min. licencjat),

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (pełny etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • specjalistyczne kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami,

  • pracę w młodym, zgranym zespole ludzi, którzy chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem,

Cv prosimy wysyłać na instytuturody.mk@gmail.com

instytuturodymk

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)