Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PRACOWNIK PRODUKCJI GBFG

Oferta wygasła!

GLOBAL BUSINESS FUSION GROUP

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

 Obowiązki:

  •  Realizowanie zleceń produkcyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (linia produkcyjna)
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Umowę zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Global Business Fusion Group prosimy o przesyłanie aplikacji na kariera@global-bfg.com  w tytule wpisując imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI przez Global Business Fusion Group zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz aby twoje CV było brane pod uwagę w  kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Business Fusion Group zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

GlobalFoodHygiene

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)