Sala zabaw Bajkowa Kraina - obsługa klienta

Sala Zabaw Bajkowa Kraina zatrudni kobietę do obsługi klienta.

Praca w godzinach 14:30 - 20:30 pn-pt

                            9:30 - 18:30 sob-ndz.

Dni pracy do uzgodnienia (najlepiej wtorek, czwartek, sobota).

Zatrudnimy na umowę o pracę na 1/2 etatu lub na umowę zlecenie osobę uczącą się.

Wymagania:

- miła aparycja

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzikch

- sumienność i uczciwość

- mile widziana książeczka sanepidowska

- dobra organizacja pracy

Obowiązki:

- obsługa klienta

- przygotowanie kawy/herbaty

- dbanie o porządek i bezpieczeństwo na sali

- obsługa szatnii

Oferujemy :

- miłą atmosferę pracy

- elastyczny grafik

- swobodę i możliwość samodzielnej organizacji pracy

- stałe wynagrodzenie

- możliwość dodatkowych godzin pracy

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: bajkowakraina.sieradz@gmail.com

kubalamast

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)