Zatrudnimy do działu zakupów

Zatrudnimy na stałe studenta/studentkę  studiów zaocznych lub absolwenta/absolwentkę kierunku budownictwo.

Zakres obowiązków:

wparcie techniczne działu realizacji kontaktów/działu zakupów

Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i dobór parametrów z projektu

Gromadzenie danych dotyczących faktycznych nakładów poniesionych w trakcie realizacji inwestycji

Wymagania:

Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i czytania przedmiarów

Znajomość  MS Office i AutoCAD (podstawy)

Umiejętność przygotowania zapytań - mile widziana

Skrupulatność i dokładność, zorientowanie na cel

Zmysł analityczny, umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia

Umowę o pracę (pełny etat)

Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt pod nr tel: 509 434 215, CV proszę przesyłać pod e-mail: mt@defero.net.pl,  praca@defero.net.pl

Tomasz_R

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)