Specjalista ds. sprzedaży internetowej od zaraz

Oferta wycofana (nieaktualna)!

W związku z rozwojem firmy  poszukujemy dynamicznej i otwartej osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej/realizacja zamówień w sklepie internetowym z branży budowlanej

Obowiązki

·        nadzorowanie przepływu zamówień

·        zamawianie towarów u dostawców

·        kontakt z klientem

·        sporadyczna pomoc w pakowaniu paczek

·        przyjmowanie towaru

·        odpisywanie na zapytania klientów i rozwiązywanie ich problemów

·        wystawianie ofert

·        planowanie i raportowanie prac

Oczekujemy

·        przedsiębiorczości i samodzielności w realizacji celów

·        wysokiej kultury osobistej w kontakcie z klientem

·        dobrej organizacji pracy i elastyczności

·        minimalnych zdolności manualnych

·        dobrej znajomości obsługi komputera oraz łatwości w poruszaniu się w sieci internet

·        znajomości pakietu MS Office,

·        znajomości programów sprzedażowych

·        znajomości programów księgowych

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • sympatyczna, rodzina atmosfera prac
  • niezależność i samodzielność w organizowaniu pracy
  • praca od poniedziałku do piątku (godziny pracy do uzgodnienia)

Rozpoczęcie: 11.09.2021, 17:58, zakończenie: 10.10.2021 12:38

rakusm

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)