Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SERWIS SAMOCHODOWYCH UKŁADÓW KLIMAT

Nasz Firma świadczy usługi związane z:

  • Kosmetyką samochodową.
  • Szybki serwis, naprawy bieżące, diagnostyka.
  • Sprzedaż - kosmetyki, akcesoria, części samochodowe i chemia samochodowa

To zarys ogólny, a powyższa oferta dotyczy SERWISU I NAPRAWY SAMOCHODOWYCH UKŁADÓW KLIMATYZACJI.

Jeżeli dokonamy umownego podziału warsztatów zajmujących się klimatyzacją samochodową na specjalistów – naprawiających układy oraz na niewykwalifikowane warsztaty – dokonujące tylko szybkiej obsługi, to tych drugich znacznie przybyło w ostatnich latach i jest ich obecnie znacznie więcej niż tych pierwszych.

Przyczyniła się do tego dostępność stacji klimatyzacji, które ułatwiają pseudo-obsługę układu klimatyzacji.

Faktem jest, że aby dokonać okresowej obsługi-przeglądu układu klimatyzacji, dogłębna znajomość tematu nie jest potrzebna. Jednak podstawy są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają unikać błędnych wniosków oraz oszczędzić cenny czas i portfel klienta. Posiadamy tę wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kilkuletnie nasze doświadczenie w serwisowaniu samochodowych układów klimatyzacji.

Wyposażeni w najnowocześniejsze stacje serwisowe jesteśmy w stanie serwisować wszystkie, także najnowsze układy klimatyzacji samochodów osobowych  i dostawczych, które charakteryzują się już wysoką czułością, nawet na małe błędy poczynione w trakcie przeprowadzanej czynności serwisowej.

  •  Nasze urządzenia zapewniają prawie 100% odzysku czynnika chłodniczego dzięki opatentowanej technologii niskiej emisji WAECO.
  • Zintegrowany analizator czystości czynnika chłodniczego (RPA) zapobiega powstawaniu niebezpiecznych mieszanin czynników chłodniczych.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej ofert to zapraszamy.

Auto-Putz s.c

98-200 SIERADZ; ul. Jana Pawła II 95

Tel: 43 827-90-97

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 09.09.2021 12:43
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 09.09.2021, 12:43, zakończenie: 06.02.2022, 10:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


autoputz

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)