Zatrudnię na magazyn przędzy Złoczew

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Zatrudnię na magazyn w Złoczewie

MIRWAL – M.Pryc, W.Pryc Sp.J

Firma MIRWAL jest jednym z wiodących producentów dzianin na rynku polskim. W branży tekstylnej działamy od ponad 30 lat, obejmując zasięgiem rynek krajowy oraz wiele zagranicznych.

MIRWAL – M.Pryc, W.Pryc Sp.J to firma specjalizująca się w produkcji dzianin

www.mirwal.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Złoczew, ul.Parkowa 5

Obowiązki:

  • przyjmowanie materiałów do magazynu
  • wydawanie materiałów do produkcji i klientów
  • szykowanie materiałów do wysyłki
  • składowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • tworzenie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • rzetelność,
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca na pełny etat i 1 zmianę (7.00-16.00)
  • przyjazną atmosferę i pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i zdobytych umiejętności na stanowisku pracy

PROSZĘ O PRZYJŚCIE OSOBISTE: MIRWAL SP.J Złoczew ul. Parkowa 5

TEL. 506-067-879

w.pryc@mirwal.pl

Waldemar Pryc

Mirwal Sp.J - oddział dziewiarnia Złoczew

ul. Parkowa 5

98-270  Złoczew

Rozpoczęcie: 05.05.2021, 12:37, zakończenie: 28.09.2021 11:07

Farbiarnia_Mirwal

 506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)