Operator Maszyn CNC -możliwe przyuczenie

Oferta wygasła!

Praca dla Ciebie !

Firma WIT-METAL rozwijająca nowy rodzaj produkcji związanej z branżą kolejową poszukuje pracowników na stanowisko

OPERATOR MASZYN CNC

 Oferujemy przeszkolenie z obsługi maszyn CNC

Zakres obowiązków:

- obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC : tokarka, frezarka

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym,
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
- bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail biuro@wit-metal.pl lub w siedzibie firmy WIT-METAL ul. Leśna 2, Chojne.

tel. 43 828 14 21

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez ZPHU WIT-METAL zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

wit-metal

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Chojne (gmina Sieradz)