Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Oddam za darmo kotki w dobre ręce tylko do domu

Oferta wygasła.Szukam POWAŻNEGO I ODPOWIEDZIALNEGO domu dla moich 3 koteczkòw. Do adopcji dwie kotki i jeden kocurek. Lucky i Bonia - to kotki wysterylizowane, regularnie odrobaczane i szczepione oraz zaczipowane. Są bardzo przyjaznymi, kochającymi inne koty stworzeniami. Lubią się bawić i przebywać z ludźmi. Bonia to kotka bardziej wycofana jednak gdy pozna i zaufa swojemu nowemu właścicielowi będzie wspaniałym domowym towarzyszem. Charlie natomiast jest młodziutkim szalonym i energicznym kocurkiem jeszcze przed sterylizacją. Chodzi krok w krok za człowiekiem. Wszystkie 3 kotki uwielbiają spać w łóżku i spędzać słoneczne dni na balkonie, wygrzewając się w słońcu. Posiadają książeczki zdrowia. 
Szukam dla nich odpowiedzialnych i kochających opiekunów. Są to koty niewychodzące więc osiatkowany balkon i zabezpieczone okna to podstawa. Jedzą suchy i mokry pokarm. Nie są wybredne. 
Interesują mnie tylko poważne osoby. Oddam je tylko i wyłącznie w dobre ręce. Kontakt tylko telefoniczny 515628424 Paula

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 27.02.2021, 21:04, zakończenie: 29.03.2021, 22:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


darko2739

  515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)