DYREKTOR HANDLOWY

AMS „FULL SERWIS” SPRZEDAŻ MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I POMP CIEPŁA

STANOWISKO – DYREKTOR HANDLOWY

OBOWIĄZKI

·         budowa i zarządzanie zespołem sprzedażowym;

·         rozwój zespołu handlowego: rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego,

          motywowanie do realizacji celów, rekrutację nowych pracowników;

·         pozyskiwanie strategicznych partnerów do współpracy leadowej w regionie;

·         pozyskiwanie zamówień od klientów B2B zgodnie z zatwierdzonymi planami sprzedażowymi;

·         planowanie i odbywanie spotkań z kluczowymi klientami;

·         negocjacje i zawieranie umów;

·         raportowanie wyników pracy zespołu

·         aktywny monitoring realizacji strategii rozwoju i polityki sprzedaży wśród członków

          zespołu handlowego;

·         wytyczanie standardów i ocenę efektywności pracy podległego zespołu;

·         systematyczna analiza rynku oraz konkurencji

WYMAGANIA

·         wykształcenie wyższe;

·         minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży B2B;

·         doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;

·         pełne zaangażowanie i sumienność w wykonywanych zadaniach;

·         komunikatywności, łatwości w utrzymywaniu relacji biznesowych;

·         nastawienie na realizację celów;

·         dobra znajomość programów z pakietu Office

·         doświadczenie w pracy w systemach CRM;

·         prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

·         Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się

·         Ciekawą i pełną wyzwań pracę

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji

·         Przyjazną atmosferę

·         Umowa o pracę

·         Atrakcyjne warunki finansowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@ams.solar w tytule wpisując imię, nazwisko

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko DYREKTOR HANDLOWY przez AMS „FULL SERWIS” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

AMSSOLAR

 577 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)