MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Oferta wygasła!

EMIPET SP. Z O.O.

Jesteśmy polską firmą rodzinną produkującą mokrą karmę dla zwierząt z siedzibą w miejscowości Emilianów na terenie gminy Błaszki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Niedoń

GŁÓWNE ZADANIA:

  • realizowanie wymagań systemu HACCP, GMP/GHP zawartych w obowiązujących dokumentach, sporządzanie dokumentów jakościowych,
  • prowadzenie kontroli i badań międzyoperacyjnych oraz wymaganych zapisów zgodnie z planem,
  • ocenianie wyrobów na zgodność ze specyfikacjami i wymaganiami klienta sporządzanie specyfikacji wyrobu gotowego,
  • pobieranie prób do badań i oceny; pobieranie prób do badań zewnętrznych zgodnie z harmonogramem,
  • inicjowanie audytów wewnętrznych wynikających z wewnętrznego harmonogramu; uczestnictwo w kontrolach i audytach zewnętrznych,
  • dodatkowym obowiązkiem będzie wprowadzanie dokumentów magazynowych do wewnętrznego systemu, oraz zamawianie materiałów potrzebnych do produkcji,
  • organizowanie pracy własnej w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadań, optymalne wykorzystanie czasu.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- umowę  o pracę, terminowe wynagrodzenie

- zapewniamy niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Szczegółowe informacje są dostępne  pod nr tel. 882 195 038

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: ajozefiak@emipet.pl  lub składać w siedzibie firmy Emilianów 17B, 98-235 Błaszki

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji na stanowisko młodszy specjalista ds. jakości prowadzonej przez firmę Emipet sp. z o.o. Emilianów 17B, 98-235 Błaszki. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie oraz zapoznałem(am) się z treścią klauzuli informacyjnej.”

KLAUZULA INFORMACYJNA: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE…(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), dalej RODO, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „EMIPET sp. z.o.o.” Emilianów 17B, 98-235 Błaszki. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie  danych osobowych i wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania  procesu rekrutacyjnego oraz przez  obowiązkowy okres przechowywania dokumentacji związanej z rozpatrywaniem roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym na etapie rekrutacji ustalany zgodnie z odrębnymi przepisami. Dane osobowe możemy przekazywać podmiotom realizującym, na nasze zlecenie, obsługę kadrową. Pani/Pana  dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu oraz nie będą przekazywane do państw trzecich.

kadry

 882 [pokaż]

Lokalizacja

  • Niedoń (gmina Błaszki)