KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Global Food Hygiene - producent, importer dystrybutor art. BHP dla branży spożywczej. Więcej szczegółów dotyczących firmy znajda Państwo na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Sieradz 98-200, Kuśnie 41D

OBOWIĄZKI

• Kontrola ruchu samochodowego.
• Ewidencja osób i pojazdów
• Obchody terenu
• Prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie,
• Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
• Raportowanie pracy

OCZEKUJEMY

• Orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny
• Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
• posiadasz znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony osób i mienia,
• Niekaralność
• Dyspozycyjność
• Odpowiedzialność
• Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie

OFERUJEMY
• Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
• Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
• Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
• Praca w tygodniu godz. 22.00- 6:00 + weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry@globalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

GlobalFoodHygiene

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Przy kontakcie tel. Wybrać 4 - administracja