Pracownik działu księgowości

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Firma produkcyjna z siedzibą w Stawiszczu poszukuje pracownika działu księgowości.

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury, wyciągi bankowe),

- bieżąca kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,

- kontrola zgodności faktur kosztowych z dostawami,

- monitorowanie płatności,

- nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,

- bieżąca analiza i rozliczanie zapisów na kontach księgowych, prowadzenie rozrachunków kontrahentów,

- współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,

- dokładność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Rozpoczęcie: 15.09.2020, 17:23, zakończenie: 03.11.2021 12:33

KOWALEWSKI

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stawiszcze (gmina Sieradz)