zatrudnię drukarza w Sieradzu

Zatrudnię drukarza lub osobę chętną do przyuczenia na drukarnię dzianin w Sieradzu przy ul. Mickiewicza 6

MIRWAL – M.Pryc, W.Pryc Sp.J

Firma MIRWAL jest jednym z wiodących producentów dzianin na rynku polskim. W branży tekstylnej działamy od ponad 30 lat, obejmując zasięgiem rynek krajowy oraz wiele zagranicznych.

MIRWAL – M.Pryc, W.Pryc Sp.J to firma specjalizująca się w produkcji dzianin

www.mirwal.pl

Poszukujemy osób na stanowisko: drukarz materiałach tekstylnych, głównie bawełnianych. Mile widziane doświadczenie lub chociaż duże chęci do nauki

Miejsce pracy: Sieradz, ul. Mickiewicza 6

Obowiązki:

  • zespołowa obsługa maszyny drukujacej typu Stork (ustawianie parametrów pracy urządzenia, kontrola jakości druku, szykowanie farby drukarskiej, kontrola zwijania materiałów drukowanych, bieżąca stanu dzianiny do druku i po druku, wyłapywanie błędów i opisywanie na karcie drukarskiej.
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanej maszyny,
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • łatwość uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność,
  • dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą będącym na rynku pracy od 30 lat
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca na pełny etat
  • przyjazną atmosferę i pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i zdobytych umiejętności na stanowisku pracy

Mile widziane przyjście osobiście : MIRWAL SP.J ul. MICKIEWICZA 6, SIERADZ

TEL. 509-835-411

ppp@mirwal.pl

Piotr Pryc Plesiak

Mirwal Sp.J - oddział farbiarnia i wykańczalnia dzianin

ul. Mickiewicza 6

98-200 Sieradz

Farbiarnia_Mirwal

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)