Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka rekreacyjna

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 70 000 zł / działkę rekreacyjną

Witam  

Mam do sprzedania piękną i zadbana działkę na ogródkach działkowych przy ulicy Paszkiewicza na działce jest murowany domek z wyposażoną kuchnią, jednym pokojem, ubikacją , oraz piwnica. W domku została wymieniona instalacja elektryczna, położona gładź na ścianach i malowanie, na podłodze w kuchni panele, parkiet w pokoju i płytki w ubikacji przedpokoju i na tarasie.

Działka ma około 7arów obsadzone dookoła tujami, na jednej połowie działki zasiany tylko trawnik na którym rosną tylko drzewka owocowe znajduje się tam basen trampolina oraz drewniany domek dla dzieci. Druga część działki to mały kącik wypoczynku gdzie znajduje się altanka 12m2, jest też szklarnia w bardzo dobrym stanie oraz ogródek na własne warzywa i alejki z kwiatami.

Ceną do negocjacji 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 13.09.2020, 18:57, zakończenie: 10.04.2021 18:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Dedi

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)