Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ogródek działkowy Sieradz-Męka Murowany Domek

Oferta wygasła.Cena: 45 000 zł / działkę z domkiem

Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem murowanym na terenie ogródków działkowych "Żwirek". Działka o powierzchni 456m2, uzbrojona w media takie jak woda i prąd doprowadzone do środka domku. Działka w 2/3 obsiana trawą i obsadzona drzewkami i iglakami. w 1/3 ogródek warzywny. Domek stan surowy zamknięty. Istnieje mozliwość zrobienia wewnątrz poddasza użytkowego. Okna drewniane podwójne. Działka częściowo ogrodzona z bramą i furtką.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 01.09.2020, 19:05, zakończenie: 01.10.2020, 19:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


lukasz8307

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)