Prace przy linii produkcyjnej (produkcja koszy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Prace manualne przy produkcji

Miejsce pracy: Sieradz

Obowiązki:

• proste prace manualne przy linii produkcyjnej (produkcja koszy do zmywarek)

Wymagania:

• chęć do pracy,

• umiejętność współpracy w zespole,

• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

Zapewniamy:

• stabilne zatrudnienie,

• pracę od zaraz w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6),

• atrakcyjne warunki

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji  lub kontakt pod numerem telefonu 513 102 974

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Outworking1212

 513 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)