doradca do spraw fotowoltaiki i prądu

Positive Energy - jesteśmy specjalistami na rynku energii w Polsce. Nasza firma składa się z entuzjastów rozwiązań energetycznych B2B i B2C, posiadających długoletnie doświadczenie w branży. Dostarczamy nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Naszymi klientami są zarówno gospodarstwa domowe, jednoosobowe firmy, jak i firmy rodzinne, grupy kapitałowe, czy gospodarstwa rolne.

Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań energetycznych na polskim rynku.

Jesteśmy parenerem lidera systemów OZE w Polsce - firmy Zielona-Energia.com, posiadającej sieć ponad 30 wyspecjalizowanych ekip monterskich na terenie kraju, bedącej przedstawicielem takich marek jak QCELLS, BAUER, ZNSHINE, SOLAREDGE, FRONIUS, GROWATT, KEHUA

Jestesmy także partnerem największego alternatywnego sprzedawcy prądu - firmy ORANGE Energia

Poszukujemy:
- Doradców ds. fotowoltaiki i prądu

Opis stanowiska ☀️☀️
- bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm
- profesjonalne doradztwo w zakresie energii
- aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewcze oparte na OZE

- aktywne poszerzanie grupy klientów na energię czynną Orange Energia

- realizowanie celów sprzedażowych
- negocjowanie warunków umowy
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Wymagania ⚡️⚡️
- min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
- umiejętność organizacji pracy własnej

- zaangażowanie

- kreatywność
- uczciwość, rzetelność i pracowitość
- czynne prawo jazdy kat. B
- determinacja do osiągania zamierzonych celów

Oferujemy ☀️⚡️
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

- jasną i prostą ścieżkę awansów

- niezbędne narzędzia pracy adekwatnie do odnoszonych sukcesów (samochód, telefon, komputer, karta na paliwo)
- szkolenia wstępne oraz cykliczne (wsparcie Zielona-Energia.com oraz Orange Energia)
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, w młodym i kreatywnym zespole
- wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Mile widziana znajomość branży OZE i energetycznej!

Uwaga 1 !!! Granice geograficzne naszej branży to teren całego kraju. Możesz być z Sieradza, Wrocławia, Poznania, Suwałk, Szczecina, Rzeszowa, Krakowa - APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!!

Uwaga 2 !!! Chętnie nawiążamy współpracę z dyrektorami / menagerami / istniejącymi grupami sprzedażowymi. Połączym nasz potencjał i razem bądźmy liderem!

Osoby konkretne, zainteresowane - prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną poniższą klauzulą na adres email:
biuro@all-sales.pl

piotr.kowalski@all-sales.pl

Always The SUN ☀️☀️

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Positive Energy moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

smith_2025

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)