Zatrudnię sprzedawczynię do sklepu odzieżowego

Jeśli jesteś kobietą i szukasz pracy na stanowisku sprzedawcy i jednocześnie doradcy klienta, zapraszamy do naszego zespołu!
 Prosimy o osobiste dostarczenie CV z aktualnym zdjęciem do butiku wSieradzu po uprzednim umówieniu się pod podanym nr telefonu.

Szukamy osoby:

-lubiącej sprzedaż i pracę z klientkami

-miłej, z entuzjazmem

-obsługująca media społecznościowe w celu promocji butiku

-zaangażowanej w obowiązki

-cierpliwej

-interesującej się modą

-zorganizowanej i dbającej o porządek

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy pracę na 2/3 lub 3/4 etatu w butiku odzieżowym w Sieradzu.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu.

almanach

 604 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)