Specjalista ds. Transportu Międzynarodowego

Global Food Hygiene - producent, importer dystrybutor art. BHP dla branży spożywczej. poszukuje na stanowisko

SPECJALISTA DS.TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Miejsce pracy: Sieradz, Kuśnie 41D

OBOWIĄZKI

·        Organizacja transportu kołowego, morskiego, kolejowego, multimodalnego

·        Negocjowanie stawek transportowych

·        Stałe monitorowanie wymogów prawnych dla importowanych produktów

·        Konsolidacja importowanych towarów

·        Wybór dostawcy w oparciu o najlepsze warunki handlowe oraz zapewnienie najwyższej jakości usług

·        Współpraca z agencjami celnymi na całym świecie, w zakresie:

o  Weryfikacji i kompletowania niezbędnych dokumentów do odprawy celnej,

o  Przygotowywania dokumentacji odwoławczej i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez organy celne,

o  Wsparcia zgłoszeń wymaganych wniosków i uzyskanie na czas wymaganych zezwoleń importowych

o  Bieżącego kontaktu z urzędami celnymi na całym świecie,

o  Archiwizacji dokumentacji celno-podatkowej,

o  Sprawdzanie poprawności opłat celnych

·         Sprawowanie kontroli nad dokumentacją importową i rozliczeniami

·         Budowanie pozytywnego wizerunku firmy z kontrahentami zagranicznymi

WYMAGANIA

·         Minimalnie 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         Bardzo dobra znajomość Excela

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

·         Znajomości przepisów i zasad międzynarodowej wymiany handlowej

·         Znajomość prawa celnego

·         Znajomość Incoterms 2010

·         Preferowana znajomość systemu Comarch Optima

·         Zaangażowanie i dyspozycyjność

·         Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

·         Umiejętność pracy pod presja czasu i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

·         Dobra organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         Innowacyjne nastawienie w pracy

·         Wysoka samodzielność i sumienność

OFERUJEMY

·        - Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        - Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

·        - Ciekawą i pełną wyzwań pracę

·        - Możliwość rozwoju zawodowego

·        - Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych

·        - Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)

·        - Wyjazdy integracyjne

·        - Przyjazną atmosferę

·        - Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy

·        - Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry@globalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS.TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

GlobalFoodHygiene

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)