Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDuże AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kuchenka AMICA 58IES3.318HTaDQ(Xv)

Cena: 1 799 zł / sztukę

Chłodny front (3 szyby)

Pełne bezpieczeństwo w trakcie pieczenia potraw

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas gotowania! W kuchniach Amica obniżyliśmy temperaturę frontu urządzenia - dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji drzwi piekarnika, na którą składają się trzy szyby. W ten sposób ochronisz siebie i swoich bliskich przed przypadkowymi oparzeniami.

Pojemność XXL

Więcej miejsca wewnątrz piekarnika dla Twoich potraw

Twój piekarnik wydaje Ci się zbyt mały? Wypróbuj urządzenie ze zwiększoną pojemnością, które pozwala Ci na jednoczesne przygotowanie kilku potraw. Idealny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy!

Liczba funkcji piekarnika: 10

Aż 10 przydatnych funkcji Twojego urządzenia

Komfortowe użytkowanie sprzętów kuchennych jest dla Ciebie najważniejsze? Dlatego stworzyliśmy kuchnię z piekarnikiem o 10 wbudowanych funkcjach. Z ich pomocą przygotowywanie posiłków stanie się wygodne i mniej czasochłonne.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 05.03.2020, 11:31, zakończenie: 11.06.2020, 10:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


neopunkt

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Towar outlet przecena z 1999zł na 1799zł.