Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych i biurowyc

Firma ISS zatrudni osobę do utrzymywania czystości pomieszczeń produkcyjnych i biurowych.

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku od 6:00-14:00
- Niezbędnie narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia
- Pracę w przyjaznym miłym zespole
- Stabilne zatrudnienie w oparciu na Umowę o pracę po okresie próbnym
- Zatrudnienie od 02.01.2020 r.

Obowiązki:
- Sprzątanie pomieszczeń przy produkcyjnych i biurowych

- Mopowanie ręczne i maszynowe

Wymagania:
- Dokładność i chęć długiej współpracy
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisk
- Książeczka sanepid

Jeżeli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy z nami, zadzwoń pod numer telefonu:
502 668 301 Anna
bądź skontaktuj się z nami poprzez portal.

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.
W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676177157 6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

ISS_Kos

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)