ZATRUDNIĘ KIEROWCÓW KATEGORIA C+E!!!

Oferta wygasła!

Opis stanowiska:

  • Kierowca trasach Polska -krótka Ukraina.

  • system pracy 1. / PONIEDZIAŁEK -PIĄTEK / - wolne weekendy,

  • system pracy 2. / 11 dni - 3 dni wolne.

  • System Parcy jest ustalany indywidualnie

Wymagania:

  • karta kierowcy,

  • aktualne badania lekarskie

  • mile widziane doświadczenie,

  • odpowiedzialność.

  • Rzetelność , sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę / zlecenie

  • praca w stałych kółkach POLSKA-UKRAINA

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

PrimeroSpzooo

 695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Proboszczowice (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Proszę o składnie CV na adresmailowy: biuroprimero@gmail.com bądź kontakt telefoniczny  695-569-489.