MAGAZYNIER

Global Food Hygiene -producent, importer dystrybutor art. BHP dla branży spożywczej. Więcej szczegółów dotyczących firmy znajda Państwo na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Sieradz, Kuśnie 41D

OBOWIĄZKI

  • Przyjmowanie dostaw towarów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru
  • Kompletacja i wydanie zamówienia dla klientów zgodnie z dokumentacją
  • Odpowiednie rozmieszczanie towarów na magazynie
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Przestrzeganie procedur magazynowania towarów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych/ wydawanych towarów z zamówieniami
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Inne zlecone prace przez kierownika

WYMAGANIA

  • Prawojazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  •  Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  •  Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  •  Wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kariera@globalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz, aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

GlobalFoodHygiene

 516 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)