Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Polpharma- Operator Magazynu

Oferta wygasła.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•Przyjmowanie oraz składowanie w pomieszczeniach magazynowych materiałów, surowców, opakowań
•Przygotowywanie, kompletacja oraz wydawanie materiałów wyjściowych, produktów na wydziały produkcyjne oraz do klienta zewnętrznego
•Pobieranie próbek surowców oraz materiałów opakowaniowych do badań jakościowych
•Rozładunek oraz załadunek samochodów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały wyjściowe, opakowaniowe, itp.)
•Obsługa urządzeń biorących udział w procesie gospodarki magazynowej, dbałość o stan techniczny, bezpieczne i prawidłowe pozostawianie i zabezpieczenie sprzętu
•Utrzymywanie czystości pomieszczeń magazynowych oraz terenu wokół pomieszczeń magazynowych
•Obsługa systemów Oracle, MES i WMS
•Przeliczanie i ważenie przedmiotu każdej dostawy
•Prowadzenie segregacji odpadów
•Prawidłowe zabezpieczenie surowców, opakowań i wyrobów gotowych przed ich uszkodzeniem.

OCZEKIWANIA:

•Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych i widłowych – warunek konieczny
•Umiejętność współpracy
•Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
•Podstawowa wiedza z zakresu GMP, BHP i P.Poż.
•Obsługa komputera w zakresie MS Office.

OFERUJEMY:

•Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
•Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
•Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie)
•Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
•Przyjazną i twórczą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie przez formularz:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b8d14f1cd89446faaa600d39ab96d27f

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 09.08.2019, 14:54, zakończenie: 08.09.2019, 14:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

MILSZA

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)