Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

działka budowlana

Oferta wygasła.

Cena: 152 000 zł / działkę budowlaną

Na sprzedaż działka budowlana przy ulicy 1 Maja w Sieradzu, przy skrzyżowaniu z ul. Krakowskie Przedmieście. Powierzchnia działki 13,2 ara. Szerokość 27m, głębokość 48. Wszystkie media w drodze (woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód). Na działkę wystawiona jest bezterminowa decyzja o warunkach zabudowy. Decyzja pozwala na budowę domu zarówno nowoczesnego, z płaskim dachem, jak i tradycyjnego z dachem wielospadowym. Działka na wzniesieniu, ładna ekspozycja budynku. Jest wspólna brama i droga wewnętrzna, ale jest możliwość wykonania własnego wjazdu na działkę jeszcze przed tą bramą (patrz zdjęcia).

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 23.07.2019, 23:27, zakończenie: 22.09.2019, 09:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tajwan

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • cena do negocjacji