Polpharma- Specjalista ds. Automatyki

Oferta wygasła!

Opis Stanowiska:

•    Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń, systemów i instalacji przemysłowych w podległym obszarze ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń opartych o systemy skomputeryzowane
•    Lokalizowanie skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej opartych o systemy skomputeryzowane
•    Diagnozowanie usterek i awarii w systemach automatyki przemysłowej klasy PLC, SCADA
•    Prace konserwacyjno-remontowe w zakresie automatyki, związane z utrzymaniem ruchu (naprawy, konserwacje, przeglądy)
•    Uczestniczenie w realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących systemów automatyki
•    Rejestracja wykonywanych czynności w systemie nadzorującym CMMS
•    Rekomendowanie zmian i ulepszeń do wdrożenia w celu poprawy działania systemów automatyki
•    Analiza przyczyn awarii/problemów i wdrażanie akcji korygujących i zapobiegawczych
•    Opracowywanie oraz opiniowanie dokumentacji technicznej  i walidacyjnej.

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne (pożądane kierunki: automatyka i robotyka, elektronika)
•    Mile widziane doświadczenie w pracy związane z eksploatacją systemów automatyki stosowanych w przemyśle farmaceutycznym
•    Znajomość systemów klasy PLC, SCADA, DCS, RMS, BMS (programowanie, diagnostyka, analiza programu)
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel
•    Znajomość układów sterowania z zastosowaniem serwonapędów
•    Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
•    Uprawnienia SEP (grupa 1-sza) – eksploatacja do 1 kV
•    Uprawnienia do pracy na wysokości
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•    Umiejętność dobrej komunikacji i organizacji pracy
•    Chęć dalszego rozwoju w zakresie: automatyki, elektropneumatyki oraz sensoryki maszyn
•    Samodzielność, inicjatywa, dokładność
•    Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
•    Mile widziana znajomość oprogramowań inżynierskich Rockwell, Siemens Step7
•    Mile widziana znajomość obsługi systemów CMMS, ORACLE, doświadczenie z programem AutoCad, znajomość TPM i 5S.

Oferujemy:

•    Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
•    Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
•    Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
•    Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji przez formularz:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e0fcf222ac764aa9b634a4f21969a5ef

MILSZA

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)